Naprawa elektroniki

UNIS Group rocznie naprawia ponad 41.000 produktów elektroniki przemysłowej. Dział napraw znajduje się w naszej centrali w Holandii. Naprawy są prowadzone na poziomie komponentów przez profesjonalnych inżynierów, korzystających z zaawansowanej aparatury pomiarowej i testowej. Unis Group specjalizuje się w naprawach urządzeń o zakończonycm cyklu eksploatacji oraz nowej elektroniki. Dowiedz się więcej na temat napraw i testowania.

Stałe ceny

Po otrzymaniu uszkodzonej elektroniki przemysłowej wyślemy Państwu niezobowiązującą wycenę. W bazie danych UNIS Group znajduje się 300 000 różnych pozycji z zakresu elektroniki przemysłowej wraz z odpowiadającymi im cenami napraw. Cena naprawy jest stała. Dzięki temu z góry znają Państwo kwotę, którą należy zapłacić.

`No cure, no pay´

Wszystkie naprawy są dokonywane na zasadzie ‘no cure, no pay’ (brak opłaty w przypadku nieosiągnięcia rezultatów). Oznacza to, że przypadku niepowodzenia naprawy nie zostaną Państwo obciążeni jej kosztami. W zależności od zawartej umowy naprawiany sprzęt zostanie albo dostarczony z powrotem do Państwa lub poddany recyklingowi.

Analiza komponentów

Terminy realizacji zależą od dostępności komponentów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy. Dotrzymanie terminu realizacji jest trudne w przypadku niedostępności komponentów w magazynach. Firma UNIS Group podjęła pewne działania, aby zminimalizować ryzyko braku komponentów:

  • UNIS Group posiada samoregulujący się system zamówień komponentów. Komponenty są automatycznie zamawiane u dostawców, gdy osiągnięty zostaje minimalny poziom zapasów.
  • Wszelkie nieznane produkty elektroniki przemysłowej są analizowane przez nasz dział analizy komponentów. Komponenty nieobecne w magazynach są kupowane.

UNIS Group posiada zapas ponad 38 000 różnych komponentów.

Konserwacja zapobiegawcza

Podczas naprawy uszkodzonej elektroniki wymieniane są nie tylko wadliwe komponenty. Zapobiegawczo wymieniamy również wszelkie komponenty podatne na uszkodzenia. Znacząco zmniejsza to prawdopodobieństwo wystąpienia nowej usterki w przyszłości.

Wymiana komponentów krytycznych zapobiega również wystąpieniu usterki w innych komponentach i zmniejsza ryzyko poważniejszej awarii elektroniki.

Konserwacja zapobiegawcza jest także oferowana jako osobna usługa. Ryzyko zatrzymania produkcji zostaje znacznie zmniejszone w przypadku poddania elektroniki procedurze konserwacji prewencyjnej. Lepiej planować konserwację, niż dać się zaskoczyć.

Zapytania prosimy kierować do naszego działu handlowego!

naprawa elektroniki