Przemysł wtórny od podstaw

Nasza przyszłość to obieg zamknięty, w roku 2020 wszyscy jesteśmy co do tego zgodni. W UNIS Group wiedzieliśmy już o tym dużo wcześniej: świadcząc nasze usługi stawiamy na trwałość i wtórność. Począwszy od roku 1984 nasi klienci na całym świecie mogą dzięki nam korzystać z istniejących systemów tak długo, jak się da, unikając potrzeby inwestowania w nowe systemy. Naprawiamy wadliwą elektronikę, a jeśli potrzebne części nie są już dostępne, konsultujemy się z klientem w poszukiwaniu kompatybilnej alternatywy.

Dzięki temu, że dajemy drugie życie przestarzałej lub wadliwej elektronice i wykorzystujemy ją na nowo w procesie produkcji przyczyniamy się do rozwoju przemysłu wtórnego.

UNIS Group daje drugie życie wadliwej elektronice! UNIS Group oferuje przyjazne środowisku usługi w zakresie naprawy, mające na celu przedłużenie żywotności sprzętu przemysłowego. Jesteśmy też zainteresowani kupnem każdego nowego i używanego sprzętu elektronicznego. Można nam jednak również przekazać wadliwą elektronikę! Wykorzystujemy wtórnie możliwe jak najwięcej materiałów, a części, których nie da się już wykorzystać w odpowiedzialny sposób poddajemy recyklingowi. Przyczyniamy się zatem do zmniejszenia oddziaływania na środowisko i dzięki nam świat staje się lepszy.

Czy chcieliby Państwo do nas dołączyć i razem z nami budować przyszłość przyjazną środowisku oraz przemysł wtórny? Zapraszamy do kontaktu z nami.